Zakończyła się kolejna edycja konkursu „Mój dziadek, tata myśliwy 2016”

Koło Łowieckie Żbik nr 236 z Torunia pod patronatem Komisji Kultury i Promocji Łowiectwa okręgu toruńskiego i ZO PZŁ Toruń miało zaszczyt zaprosić dzieci, których Dziadkiem lub Tatą jest myśliwy należący do Polskiego Związku Łowieckiego okręgu toruńskiego, do uczestnictwa w konkursie plastycznym pod tytułem „Mój dziadek, tata myśliwy 2016”.

Wśród prac plastycznych nadesłanych z całego okręgu toruńskiego zostały wybrane te prace, które zdaniem komisji oceniającej podobały się najbardziej:

w kategorii dzieci młodsze w wieku od 6 do 9 lat:

I miejsce – Franciszek Pietrzak – „Odgłosy zwierząt”
II miejsce – Liliana Janeczek – „Życie w lesie”
II miejsce – Piotr Wydra -„Dziadek i pies”

w kategorii dzieci starsze w wieku od 10 do 13 lat:

I miejsce – Huber Wydra -„Dziadek i Tatuś na polowaniu”
II miejsce – Zuzanna Foss – „Myśliwy przyjaciel zwierząt”
II miejsce – Olga Foss – „Polowanie”

SERDECZNIE Dziękujemy za nadesłane prace i uczestnictwo.
Każdy uczestnik konkursu otrzymał pamiątkowy dyplom i nagrodę rzeczową.


Dziękujemy sponsorom i organizatorom.
Szczególne podziękowania należą się kol. Zygmuntowi Paradowskiemu Przewodniczącemu Okręgowej Komisji Kultury i Promocji Łowiectwa i kol. Janowi Baranowskiemu, za uświetnienie tej uroczystości.

Fotorelacja z uroczystości wręczenia dyplomów i nagród.

 


Konkurs „Mój dziadek, tata myśliwy 2015”.

Podczas obchodów Dnia Dziecka w Hubertówce Liciszewy 6 czerwca 2015, nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu „Mój dziadek, tata myśliwy 2015”. Wszystkie prace złożone do konkursu wymagały wielkiego nakładu pracy i zaangażowania ze strony młodych twórców. Dlatego wybór był naprawdę trudny, a ocena bardzo subiektywna. Po burzliwych i bardzo trudnych obradach jury spośród złożonych do konkursu pracy wybrano te, które zdaniem jury najbardziej się podobały.

Dzieci w wieku od 4 do 9 lat:

I miejsce – Iza Pietrzak lat 5. II miejsce – Liliana Janeczek lat 7, Szymon Modliborski lat 7. III miejsce – Franciszek Pietrzak lat 6, Paulina Kurek lat 6.

Wyróżnienia:

Iga Lewandowska lat 6, Alicja Leek lat 6.

Dzieci w wieku od 10 do 13 lat:

I miejsce – Agata Kalinowska 11 lat. II miejsce – Paweł Kurek lat 10, Dorota Chełmińska lat 11. III miejsce – Marcin Pietrzak lat 8.

Wyróżnienia:

Damian Chełmiński lat 9.   Wszystkie dzieci biorące udział w konkursie otrzymały dyplomy i nagrody rzeczowe. Oby uśmiech na twarzach dzieci gościł tak samo często, jak w tamtym dniu. Dziękujemy uczestnikom konkursu za udział.

Szczególne podziękowania należą się kol. Janowi Baranowskiemu – Dziękujemy. Dziękujemy również wszystkim sponsorom i osobą, które pomogły zorganizować Dzień Dzień i konkurs plastyczny.   WKŁ Żbik   ——————————————————————————————————————————————————————————————– Koło Łowieckie Żbik nr 236 z Torunia pod patronatem Komisji Kultury Łowiectwa okręgu toruńskiego na zaszczyt zaprosić dzieci, których Dziadkiem lub Tatą jest myśliwy należący do Polskiego Związku Łowieckiego okręgu toruńskiego, do uczestnictwa w konkursie plastycznym pod tytułem „Mój dziadek, tata myśliwy 2015”.

W nadesłane prace będą oceniane w dwóch kategoriach wiekowych: – dzieci w wieku od 4 do 9 lat, – i dzieci w wieku od 10 do 13 lat.

Praca pt. "Uczta zwierząt." autor: Franek lat 5.

Praca pt. „Uczta zwierząt”, autor: Franek lat 5.

Pracę należy nadsyłać do dnia 31 maja 2015r na adres dostępny w regulaminie konkursu, wraz z podpisanym formularzem zgłoszeniowym i oświadczeniem. Nagrody zostaną wręczone podczas Dnia Dziecka zorganizowanego w Hubertówce WKŁ Żbik (Liciszewy). Dokładny termin wręczenia nagród zostanie opublikowany na stronie żbik.org.pl/konkurs wraz z nazwiskami zwycięzców. Wszystkie szczegóły konkursu dostępne są w regulaminie. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody, dla wszystkich zakwalifikowanych uczestników przygotowaliśmy nagrody pocieszenia. SERDECZNIE ZAPRASZAMY

Twitter updates

No public Twitter messages.

Polecamy

  • Polski Związek Łowieckie
  • Łowiec Polski
  • Brać Łowiecka
  • Myśliwi-Polowania-Koła Łowieckie

No flash player!

It looks like you don't have flash player installed. Click here to go to Macromedia download page.